“Геосфера” – це науково-технічне підприємство, засноване у 1991 році у м.Києві. З цього часу, нашими клієнтами стали більше ніж 50 промислових підприємств по всій Україні та за її межами. В першу чергу, ми допомагаємо клієнту прийняти найбільш ефективне рішення, а багаторічний досвід в галузі консалтингу і найновіших технологій дозволяє нам забезпечити швидке і надійне виконання поставлених завдань.

Компанія відома завдяки побудованим унікальним в Україні системам дистанційного моніторингу фізичних і хімічних параметрів навколишнього середовища, а також розробці спеціалізованого програмного забеспечення для перегляду цієї інформації через мережу Інтернет.

В арсеналі підприємства є необхідне обладнання та висококваліфіковані кадри, які використовують в своїй роботі наукові методи, сучасну техніку і елементну базу – електронні компоненти провідних світових виробників.

Для того щоб задовольнити замовників з різних виробничих галузей, зібрана і поповнюється база даних різноманітних електронних сенсорів.

Завдяки міжнародній співпраці та членству в професійних організаціях, кваліфікація персоналу постійно підвищується на науково-технічних конференціях, спеціалізованих курсах, та на міжнародних виставках.